Kategorie

Odkurzacze

Odkurzacze

Oferta odkurzaczy Kärcher została w tym roku znacznie poszerzona. Wszystkie modele charakteryzują się...

Oferta odkurzaczy Kärcher została w tym roku znacznie poszerzona. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałą siłą ssącą, wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Innowacyjna linia akcesoriów standardowych zaprojektowana specjalnie na potrzeby nowych odkurzaczy gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia i wysoki komfort użytkowania.

Więcej

Podkategorie

 • Odkurzacze z filtrem wodnym

  Idealne dla alergików. Odkurzacze z filtrem wodnym są w szczególności polecane osobom cierpiącym na alergie oraz właścicielom zwierząt domowych.

 • Odkurzacze ręczne

  Doskonale kompaktowe i mocne odkurzacze. Łatwe w przechowywaniu – nawet w ograniczonej przestrzeni. Tak samo skuteczne w odkurzaniu jak więksi bracia. Do każdego mieszkania!

 • Odkurzacze workowe

  Dbają o czystość w całym domu. Stylowe i energooszczędne. Wygodne w obsłudze, posiadają wysoką siłę ssania i skuteczny system filtracji.

 • Odkurzacze bezworkowe

  Kompaktowy odkurzacz VC 3 pokazuje, że dokładne czyszczenie bez worków filtracyjnych jest możliwe! Zbiera zanieczyszczenia w przeźroczystym pojemniku dzięki temu zawsze wiemy, kiedy należy go opróżnić. Brak worka filtracyjnego oznacza również, że odkurzacz nie generuje nieprzyjemnych zapachów podczas odkurzania.