Kategorie

Pompy

 Pompy

Niezależnie od tego czy zaopatrujesz swój dom w wodę z alternatywnych źródeł lub tylko chcesz szybko i...

Niezależnie od tego czy zaopatrujesz swój dom w wodę z alternatywnych źródeł lub tylko chcesz szybko i wygodnie wypompować wodę z oczka wodnego lub basenu Kärcher oferuje pompy dopasowane do każdej z tych potrzeb. Pompy ciśnieniowe dostarczają wodę z beczek i zbiorników wszędzie tam gdzie jest potrzebna. Natomiast pompy zanurzeniowe wypompowują wodę z basenów, oczek wodnych lub z piwnicy - po zalaniu.

Więcej

Podkategorie

  • Pompy zanurzeniowe

    Pompy zanurzeniowe Kärcher wyposażone są w ceramiczny pierścień uszczelniający. Dzięki temu pompy są bardziej wytrzymałe i niezawodne. Pompy do wody brudnej SP Dirt są szczególnie przydatne podczas osuszania zalanych pomieszczeń, czy oprózniania oczek wodnych (np. przed zimą). Z kolei pompy z zasysaniem płaskim SP Flat do wody czystej i lekko zanieczyszczonej idealnie nadają się do opróżniania basenów, wypompowywania wody ze zbiorników na deszczówkę czy oprózniania beczek.

  • Pompy ciśnieniowe

    Pompy ciśnieniowe Kärcher umożliwiają pobieranie wody z alternatywnych zródeł (oczek wodnych, beczek, zbiorników na deszczówkę czy studni), a następnie transport i zasilanie różnorodnych punktów odbioru. Pompy Home & Garden mogą nawadniać ogród lub zaopatrywać dom np. pralki lub toalety w wodę z alternatywnych źródeł. Pompy głebinowe Kärcher przeznaczone są do pompowania wody ze studni głebinowych i zbiorników lub cystern na deszczówkę. Natomiast pompy do beczek to rodzaj pomp ogrodowych przeznaczonych do zasysania wody z beczek i tłoczenia jej poprzez wąż do akcesoriów służących nawadnianiu.


Produkty na stronie

Produkty na stronie