Kategorie

Odkurzacze uniwersalne

Odkurzacze uniwersalne

Szeroki asortyment odkurzaczy uniwersalnych Kärcher jest rezultatem wieloletniego doświadczenia oraz lekcji,...

Szeroki asortyment odkurzaczy uniwersalnych Kärcher jest rezultatem wieloletniego doświadczenia oraz lekcji, jakich udzielają nam użytkownikcy. To dzięki utrzymywaniu stałych kontaktów z odbiorcami naszych urządzeń jesteśmy w stanie nieustannie je usprawniać kierując się potrzebą klienta.

Więcej

Podkategorie

 • Klasa Tact

  Przeznaczone w szczególności do usuwania dużych ilości drobnego i bardzo drobnego pyłu oraz pracy z elektronarzędziami.

 • Klasa Ap

  Uniwersalne, proste i niedrogie. Profesjonalne odkurzacze przeznaczone do zbierania suchych i mokrych zanieczyszczeń oraz wody. Wyposażone w płaski falisty filtr oraz półautomatyczny system jego oczyszczania, który zapobiega spadkom siły ssącej podczas długotrwałych prac porządkowych.

 • Klasa Standard

  Wydajne odkurzacze o mocnej, niezawodnej i prostej konstrukcji przeznaczone do zbierania suchego brudu oraz wody. Dzięki wyposażeniu w 2 bądź 3 turbiny mogą bez trudu pracować z zestawami bardzo długich węży.

 • Odkurzacze do pyłów niebezpiecznych

  Do bezpiecznego usuwania zagrażających zdrowiu pyłów, firma Kärcher opracowała odkurzacze na mokro i sucho zgodne z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa.

 • Odkurzacze specjalistyczne

  Odkurzacze specjalnie przeznaczone do prac porządkowych w piekarniach i dla straży pożarnej. Urządzenia wymagają podłączenia specjalistycznego wyposażenia.


Produkty na stronie

Produkty na stronie